Mieszkanie 42m2, Reda (pod klucz)

0
Metraż
0
Użytkownicy

Generalny remont mieszkania o powierzchni 42m2 zlokalizowanego w Redzie. Inwestorzy wybrali usługę „pod klucz”, dzięki czemu począwszy od demolki po projekt i urządzenie nieruchomości nie musieli być obecni podczas wykonywanych prac.

Zmian w mieszkaniu zaszło bardzo wiele, począwszy od wymiany całej elektryki, hydrauliki oraz wyburzenia jednej ze ścian w celu powiększenia łazienki. Wszystkie meble w mieszkaniu zostały zaprojektowane i wykonane na indywidualne zamówienie u stolarza.

Początkowe założenia stylistyki mieszkania miały być klasycznym stylem skandynawskim, który wyszedł już z mody. Inwestorzy zaryzykowali i poszliśmy w ciemne kolory stolarki drzwiowej, listew przypodłogowych, maskownic karniszowych, osprzętu elektrycznego oraz baterii podtynkowych łazienkowych. Sprzęt AGD również do białych nie należy, a w pokoju dziennym dominuje inny odcień ścian niż w większości polskich domach- przydymiona zieleń.

Cieszę się, że Inwestorzy wykazali się odwagą i zmienili swoje początkowe założenia, dzięki czemu projekt oraz realizacja należą do udanych 🙂

Poniżej więcej zdjęć PRZED i PO

 

Realizacja

2020

Lokalizacja

Reda

remont mieszkania Reda Trójmiasto Gdynia Gdańsk Sopot Wejherowo Rumia
remont mieszkania Reda Trójmiasto Gdynia Gdańsk Sopot Wejherowo Rumia
5.łazienka_PRZED
6.sypialnia_PRZED