Mieszkanie 62m2, Gdańsk

0
Metraż
0
Użytkownicy

Projekt mieszkania o powierzchni 62m2 zlokalizowany w spokojnej i malowniczej dzielnicy Gdańska. Klienci zgłosili się już na etapie zmian deweloperskich, dzięki czemu wszystkie ściany działowe, elektryka i hydraulika zostały starannie przemyślane i dopasowane do przyszłych właścicieli.

Na całej powierzchni panuje ład i harmonia jeśli chodzi o zachowaną kolorystykę i styl- dominuje sztukateria ścienna, przysufitowa oraz elementy powtarzalne możemy znaleźć na meblach wykonanych przez stolarza oraz stolarce drzwiowej.

W mieszkaniu zostały użyte bardzo dobre jakościowo materiały, m.in. piękna drewniana podłoga ułożona w jodłę klasyczną, która dodaje nam ciepła i charakteru idealnie współgrając z drewnianym stołem czy fornirowane lamele ścienne.

Cieszę się, że Właściciele mi zaufali i projekt oraz wizualizacje zostały odzwierciedlone w mieszkaniu jak w naszych założeniach projektowych 🙂

 

Realizacja

2020

Lokalizacja

Gdańsk

architekt wnętrz Gdańsk projektowanie wnętrz Gdynia piękne projekty Trójmiasto nowe mieszkanie Sopot piękne wnętrza Półwysep mieszkaj pięknie Rumia piękne projekty wnętrz pomorskie (14) architekt wnętrz Gdańsk projektowanie wnętrz Gdynia piękne projekty Trójmiasto nowe mieszkanie Sopot piękne wnętrza Półwysep mieszkaj pięknie Rumia piękne projekty wnętrz pomorskie (13)