Bez nazwy

Parter domu 100m2

Parter domu 100m2

Projekt parteru domu o powierzchni 100m2 zlokalizowanego w Chłapowie.

Klienci zgłosili się rok pół roku przed przystąpieniem prac budowlanych, dzięki czemu mogliśmy zaplanować elektrykę, hydraulikę i inne niezbędne rzeczy dopasowane do stylu życia Inwestorów. 

Całość mieszkania jest stylistycznie spójna- w kuchni dominuje łososiowy kolor mebli przełamany beżowymi górnymi frontami które są ryflowane.

W łazience przy kuchni również mamy podobną stylistykę kolorystyczną i strukturalną- ceglane płytki skonfigurowane z ryflowanymi płytkami imitującymi kamień, które na żywo robią piorunujące wrażenie 🙂

W jadalni na ścianie pojawił się ryflowany winyl, który dodaje ciepła wraz z drewnianym stołem oraz welurowymi krzesłami w kolorze butelkowej zieleni.

Druga łazienka skrywa w sobie pralkę z suszarką oraz wannę, która została obniżona i dopasowana do wieku Klientów.

Łazienka ma tylko 220cm wysokości, więc na zabudowach meblowych dominują lustra, by optycznie powiększyć przestrzeń. W salonie zamontowaliśmy przepiękną i ponadczasową tapetę z motywem roślinnym oraz lamele wraz z lustrem, dzięki czemu ściana z TV nie jest nudna.

Wszystkie meble zostały zaprojektowane i wykonane przez zaufanego stolarza.

Realizacja i cały proces projektowy przebiegł idealnie dzięki wspaniałej współpracy z Inwestorami i zaufaniu, jakim mnie obdarzyli 🙂

Informacje

Metraż

100m2

Użytkownicy

2 osoby

Lokalizacja

Chłapowo

Data realizacji

2021 rok