Dom wolnostojący 140m2, Rumia

0
Metraż
0
Użytkownicy

Projekt piętrowego domu położonego w Rumi przeznaczony dla trzyosobowej rodziny z małym dzieckiem.

Na parterze znajduje się kuchnia o powierzchni 10m2, która została utrzymana w stylu loftowym, dzięki dominującej na ścianie cegle oraz czarnych dodatkach jak oświetlenie i zegar. Meble zostały wykonane na indywidualne zamówienie u stolarza, by wykorzystać maksimum przestrzeni dopasowanej do domowników.

Obok kuchni znajduje się łazienka o powierzchni 3m2. Na tak małej przestrzeni udało się zachować najważniejsze jej funkcje, czyli wygodny prysznic, szafkę z umywalką oraz wysoką zabudowę nad misą wc. Kolorystyka pomieszczenia została utrzymana w jasnej, pastelowej tonacji.

Na piętrze umiejscowiony jest pokój małego chłopca o powierzchni 17m2, w którym dominują szarości i delikatna zieleń oraz meble modułowe z sieciówki, które łatwo będzie dopasować do małego użytkownika jego i zainteresowań zmieniających się z wiekiem. Malunek gór jest autorską aranżacją.

Na tej samej kondygnacji znajduje się łazienka o powierzchni 4m2, w której wygospodarowaliśmy miejsce na wannę. Dzięki wykonaniu mebli na zamówienie u stolarza udało się uzyskać pojemne szafki, które mają za zadanie pomieścić znacznie więcej niż łazienka na parterze. Jedna z nich skrywa kosz na brudną odzież.

 

 

Realizacja

2019

Lokalizacja

Rumia

IMG_7375 projektowanie wnętrz gdynia, projektowanie wnętrz wejherowo, projektowanie wnętrz gdańsk, projektowanie wnętrz rumia, architekt wnętrz wejherowo_10