Bez nazwy

Sala zabaw z kawiarnią 170m2

Sala zabaw z kawiarnią 170m2

Najpiękniejsza bawialnia z kawiarnią w kraju- tak śmiało można powiedzieć o MamoTU Kids Cafe, która znajduje się w Wejherowie.

Powierzchnia 170m2 na dwóch poziomach jest skierowana dla maluszków 0-2 lat, dzieci 2-10 lat oraz fanów Harry’ego Pottera.

Na parterze znajduje się przepiękna, kwiatowa kawiarnia w której można rozpieścić podniebienie kolorowymi kawami, przepysznymi herbatami, goframi na patyku oraz przepysznymi i zdrowymi ciastami. 

Strefa zabaw na parterze została zaprojektowana w duchu Montessori, czyli dzieci mają możliwość swobodnej i samodzielnej zabawy. W ten sposób dajemy najmłodszym możliwość rozwoju i rozwijania pracy własnej.

Bawialnia zorganizowana jest w kilku pomieszczeniach tematycznych, takich jak dom z kuchnią, warsztat, mechanik, kawiarnia, market, weterynarz oraz lekarz. Nad tematycznymi przestrzeniami rozpościera się drewniana konstrukcja, z której dziecko może zakończyć swoje zmagania zjeżdżając z zakręconej zjeżdżalni.

W bawialniach naturalnych dzieci są zachęcane do samodzielności, eksploracji i odkrywania świata w sposób, który jest dostosowany do ich indywidualnych umiejętności i potrzeb. W międzyczasie, rodzice i opiekunowie mogą nacieszyć się wolnym czasem i wypić ciepłą kawę.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin MamoTU bawialnia w Wejherowie przy ul. 12 marca 210a

Informacje

Metraż

170m2

Użytkownicy

30 osób

Lokalizacja

Wejherowo

Data realizacji

2023 rok