Bez nazwy

Salon fryzjerski 100m2

Salon fryzjerski 100m2​

Najpiękniejszy salon fryzjerski w Lęborku, tak śmiało można opisać ten projekt i jego realizację.
 
Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszedł cały budynek- miejsce w centrum miasta było niegdyś zakładem mechanicznym. Cudowni Właściciele tchnęli życie w budynek, który lata świetności ma przed sobą dzięki uzdolnionym fryzjerom i ich pasji do swojego zawodu.
 
Inwestorzy włożyli w to miejsce sporo energii i całe serce, by klienci mogli czuć się rozpieszczeni i byli w najlepszych rękach 🙂
 
Projekt salonu fryzjerskiego w Lęborku jest niepowtarzalny i na długo pozostanie w mojej pamięci, dzięki wzorowej współpracy z Inwestorami i podwykonawcami.
 
Trzeba przyznać, że zmierzenie się z tak gruntownym remontem było nie lada wyzwaniem. Gdy weszłam do budynku po raz pierwszy, byłam przerażona- jak taka nieruchomość ma stać się luksusowym salonem fryzjerskim dla Pań?
 
A jednak udało się! 100% mebli zostało wykonane na zamówienie- począwszy od ryflowanej lady recepcyjnej, zabudowy pod schodami, zabudowy meblowej przy strefie myjek, łazienki, socjalu, po lustra wykonane na indywidualne zamówienie wraz z metalowymi ramami.
 
Świetnym rozwiązaniem jest mobilne stanowisko, które posiada dwustronne lustro oraz kółka, co przy takim gabarycie i obciążeniu jest nie lada wyzwaniem by stworzyć je nie tylko pięknym ale praktycznym.
 
Jeśli planujecie odprężyć zmysły i mieć najpiękniejszy kolor włosów oraz fryzurę, to zdecydowanie Hair Fashion w Lęborku jest idealnym do tego miejscem 🙂

Informacje

Metraż

100m2

Użytkownicy

2 osoby

Lokalizacja

Lębork

Data realizacji

2021 rok