Bez nazwy
ids projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz

Aranżacja i projektowanie wnętrz prywatnych i publicznych na terenie Wejherowo, Reda, Rumia, Gdynia, Gdańsk, Lębork, Jastrzębia Góra, Jurata i okolice.

Nasze usługi

„Nie ma ważniejszego miejsca na świecie, niż dom do którego wracamy”

 

IDS projektowanie wnętrz to nie tylko aranżacja i architektura wnętrz publicznych i prywatnych. Zajmujemy się również projektowaniem mebli na zamówienie, oferujemy zakupy z architektem oraz realizujemy nieszablonowe i niestandardowe pomysły.  Zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami technicznymi, dzięki regularnym wizytom na targach wnętrzarskich oraz szkoleniach. Współpracujemy z kilkoma ekipami remontowymi oraz zaufanymi stolarzami, dzięki czemu mamy gwarancję, że realizacja pozostanie w 100% zgodna z projektem i wcześniejszymi ustaleniami.

Wnętrza prywatne

Zaprojektujemy zarówno Twoje mieszkanie jak i dom. Tworzymy niepowtarzalne przestrzenie odzwierciedlające temperament Inwestora wpisując się w najnowsze trendy, dzięki regularnym wizytom na targach wnętrzarskich oraz częstych szkoleniach.

Zmiany deweloperskie

Dokonamy zmian deweloperskich, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze na swojej nowej inwestycji. Po odebraniu kluczy minie Cię burzenie ścian, zmiany elektryki oraz hydrauliki.

Użyteczność publiczna

Dzięki współpracy z kilkoma ekipami remontowymi, zaufanymi stolarzami, kamieniarzem, szklarzem i tapicerem Twój lokal, gabinet, apartament lub pensjonat będzie w dobrych rękach, a realizacja pozostanie w 100% zgodna z projektem i wcześniejszymi ustaleniami.

Usługa "pod klucz"

Zamówimy za Ciebie wszystkie materiały budowlane oraz elementy wykończenia. Twoja nieruchomość pozostanie w dobrych rękach od fazy projektowania aż do całkowitego wykończenia mieszkania.

O mnie

Pracownia projektowa IDS projektowanie wnętrz została założona przez Darię Stasiak- Absolwentkę Architektury i Urbanistyki z tytułem inżyniera oraz Projektowania Wnętrz na National Design Academy w Wielkiej Brytanii. Działamy na terenie woj. pomorskiego projektując wnętrza mieszkalne i użyteczności publicznej. Do naszych realizacji należą, m.in. apartamenty, domki wypoczynkowe, bank, gabinet makijażu permanentnego, domy oraz mieszkania. Wykonujemy pomiary na miejscu inwestycji, fotorealistyczne wizualizacje, wyrysy mebli wykonywane u stolarza oraz oferujemy zakupy z architektem. Dzięki współpracy z zaufanymi wykonawcami nasze projekty są w odpowiednich rękach od początkowego do ostatniego etapu. Priorytetem naszej pracowni jest dopasowanie się do budżetu Inwestora, dbałość o detale oraz ogólne zadowolenie z podjętej z nami współpracy. Każdy projekt jest skrojony do indywidualnych potrzeb Zamawiającego. Podejmując z nami współpracę, przekonasz się, że Twoja inwestycja będzie w dobrych rękach!

Licząc na powstanie kolejnego wyjątkowego projektu,
zapraszam do współpracy.
inż. arch. Daria Stasiak

Opinie o nas

Razem możemy więcej

Informacje ze świata designu